Krusel: tworzywa sztuczne dla reklamy, budownictwa, przemysłu

Skontaktuj się z nami: +48 535 22 55 30 / biuro@krusel.pl

O naszej firmie

Firma KRUSEL jest dystrybutorem najwyższej jakości tworzyw syntetycznych wykorzystywanych w reklamie, budownictwie i przemyśle. W ofercie posiadamy produkty największych wytwórców europejskich, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne.

Stale dbamy o zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas towarów i usług, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów elastyczne warunki współpracy, które staramy się jak najbardziej zbliżyć do Państwa oczekiwań.

Kładziemy duży nacisk na rozwój osobisty pracowników oraz stałe podnoszenie ich kwalifikacji, dlatego możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo techniczne dotyczące wykorzystania naszego asortymentu w najróżniejszych projektach.

Dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi transportu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybką i sprawną dostawę zamówionych u nas produktów w dosłownie każde miejsce w kraju. Oferujemy również cięcie materiałów zakupionych w naszej firmie przy użyciu najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK