Krusel: tworzywa sztuczne dla reklamy, budownictwa, przemysłu

Skontaktuj się z nami: +48 535 22 55 30 / biuro@krusel.pl

Płyty SAN

Płyty ekstrudowane z kopolimeru styrenu i akrylonitrylu (SAN) są lekkim i sztywnym  materiałem, charakteryzującym się dobrymi parametrami optycznymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. Płyta SAN produkowana jest w procesie wytłaczania i dzięki niemu uzyskuje zmniejszony ciężar o 10 proc. w porównaniu do innych płyt. Można z niej wykonać arkuszy cieńsze o jedną trzecią od płyt poliestrowych. 

Płyta ekstrudowana jest wyjątkowo odporna na wilgoć i absorpcję chemiczną. Nie reaguje z alifatycznymi węglowodorami i kwasami nieutleniającymi. Jest odporna na alkalia, oleje roślinne, alkohole i detergenty. Wysoka ich wytrzymałość daje szerokie pole do zastosowania w praktyce. Płyty SAN są łatwe w utrzymaniu i doskonale nadają się do różnych celów, m.in. na pokrycie basenów. Dają ochronę przed promieniowaniem UV. Płyty SAN są idealne na oszklenia i przeszklenia drzwi w budynkach przemysłowych. Zapewniają znaczną redukcję kosztów energii elektrycznej tam, gdzie do otwierania i zamykania drzwi wykorzystywane są silniki elektryczne. 

Płyty SAN są wykorzystywane w branży reklamowej, do sitodruku i znaków reklamowych, na cele wyposażenia sklepów i wystaw, ekspozycji i pokrycia do żywności. W branży budowlanej płyta SAN stosowana jest do płaskich lub zakrzywionych drzwi do kabin prysznicowych, jako oszklenie szklarniowe itp. W przemyśle spotyka się płyty SAN w postaci oszkleń drzwi, pokryw do urządzeń biurowych, czy do produkcji wyrobów przeznaczonych do stosowania w medycynie i na opakowania kosmetyków. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK