O firmie

Firma KRUSEL jest dystrybutorem najwyższej jakości tworzyw syntetycznych wykorzystywanych w reklamie, budownictwie i przemyśle. W ofercie posiadamy produkty największych wytwórców europejskich, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne.

Stale dbamy o zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas towarów i usług, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów elastyczne warunki współpracy, które staramy się jak najbardziej zbliżyć do Państwa oczekiwań.

Kładziemy duży nacisk na rozwój osobisty pracowników oraz stałe podnoszenie ich kwalifikacji, dlatego możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo techniczne dotyczące wykorzystania naszego asortymentu w najróżniejszych projektach.

Dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi transportu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybką i sprawną dostawę zamówionych u nas produktów w dosłownie każde miejsce w kraju. Oferujemy również cięcie materiałów zakupionych w naszej firmie przy użyciu najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu.

Siedziba firmy

KRUSEL
ul. Leśny Zaułek 3
83-010 Rotmanka
NIP: 584-129-83-19
REGON: 192845352

Lokalizacja biura i magazynu

ul. Batalionów Chłopskich 14, 83-000 Pruszcz Gdański

Jak dojechać do biura i magazynu?